Shiba Inu Mucidi O Altcoin’in Binance’te Listelenmesi İçin Çağrıda Bulundu!

Shiba Inu (SHIB), bu hafta yanma oranındaki şaşırtıcı artışla gündemde. Ayrıca BONE’un Binance Vadeli İşlemler’de listelenmesi için yapılan topluluk baskısıyla manşetlere çıkıyor.

Shiba Inu yakımları hız kazandı

SHIB ekibi, genel token arzını azaltmaya yönelik cesur bir adım atarak yanma oranında %15.608’lik devasa bir artışa yol açtı. Bu girişim SHIB, BONE ve LEASH’in değer önerisini geliştirmeyi amaçlamaktadır. Yakma işlemleri arasında SHIB, BONE ve LEASH tokenleri de vardı ve toplam 13.610.153.841 SHIB tokeni ölü bir cüzdana gönderildi ve bunlar etkili bir şekilde dolaşımdan kaldırıldı. Bu, yaklaşık 489.965 dolar değerinde SHIB’in yakıldığı anlamına geliyor.

Shiba Inu’nun sosyal medya yöneticisi RagnarShib, yanıkların bir dökümünü sunarak SHIB, LEASH ve BONE ile ilgili işlemleri ortaya çıkardı. Ayrıca Shiba Inu takma adı altındaki baş geliştirici Shytoshi Kusama, bir blog yazısında yanık rakamlarını açıkladı. Özellikle bu, LEASH tokenlarının ilk kez yakılmasını da içeriyordu.

SHIB Ordusu Binance’te BONE listelemesi için harekete geçti

Bu sırada gizemli Shytoshi Kusama, SHIB topluluğunu Binance Futures Next listeleme yarışmasında BONE’a oy vermeye çağırdı. Bu yeni özellik, kullanıcıların popüler borsada hangi tokenlerin listeleneceğini etkilemesine olanak tanıyor. Şu anda BONE, 33.462’den fazla oy alarak BabyDoge’un ardından ve Milady’nin önünde üçüncü sırada yer alıyor.

 Kusama, BONE için Binance listelenmesini güvence altına almanın önemini vurguladı ve coğrafi kısıtlamalar nedeniyle tüm kullanıcıların oy kullanamayacağını vurguladı. Potansiyel bir Binance listelemesi, bu hafta başında BONE için önemli bir fiyat artışına neden oldu ve token %23’ün üzerinde artış gösterdi.

Balinalar borsalara coin yatırıyor

Diğer yandan, Kriptokoin.com olarak bildirdiğimiz gibi 1,24 trilyon SHIB tokeni (yaklaşık 45,1 milyon dolar değerinde) tutan anonim bir balina, yakın zamanda Gate.io borsasına önemli miktarda bir başka meme coin olan FLOKI yatırdı. 50,3 milyon dolar değerindeki bu 200,9 milyar FLOKI transferi, balinanın potansiyel satışını işaret ediyor. Analistler, FLOKI varlıklarını satmaları halinde balinanın 44,3 milyon dolar kar elde edebileceğini tahmin ediyor.

Yakma girişimine rağmen SHIB’in fiyatı bu hafta bir miktar dalgalanma yaşadı. Yaklaşık %48 artışla 0,00003784 dolara ulaşan fiyat, %7,25 düşüşle şu anda 0,00003534 dolar civarında seyrediyor. Artan yanıklar, BONE için potansiyel bir Binance listelemesi ve balina faaliyetinin birleşimi Shiba Inu topluluğu içinde heyecan yaratmaya devam ediyor. Bu gelişmelerle birlikte SHIB ve BONE’un önümüzdeki haftalarda nasıl bir performans sergilediğini görmek ilginç olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x