Savaşçılar pusuya düşürdü, işgalci İsrail askerleri havaya uçtu!

  • Haber7

Kassam Tugayları ve Kudüs Tugayları, işgalci İsrail’e karşı destansı direnişlerini sürdürüyor. İşgalci İsrail Gazzeli kadın, çocuk ve yaşlılara karşı soykırım uygularken Filistinli mücahitlerin karşısın bozguna uğruyor.

Gazze‘de işgale ve soykırıma karşı mücadeleye devam eden Filistinli savaşçılar, gerçekleştirilen son operasyonlarla ilgili bilgi paylaştı.

KASSAM, ÇOK SAYIDA İŞGALCİYİ HAVAYA UÇURDU

Kassam Tugayları’ndan yapılan açıklamaya göre; dün soykırımcı İsrail, Han Yunus’ta Hamad bölgesinde mücahitlerin kurduğu pusuda ağır kayıplar verdi. 20’den fazla düşman siyonist askerinin öldürüldüğü ve yaralandığı belirtildi.

Yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

“Dün Çarşamba günü 20’den fazla askerden oluşan işgal ordusuna pusu kurduk ve Hamad Kasabası’nda bir apartman dairesinde çok sayıda mayını patlatarak tüm mensuplarını öldürdük ve yaraladık.”

KUDÜS TUGAYLARI, İŞGALCİ BİRLİĞİ VURDU

Gazze şehrinin güneyinde yer alan El Zeytun mahallesinde operasyon düzenleyen Kudüs Tugayları, Siyonist işgalci İsrail’in zırhlı araçlarını hedef aldı. İşgalci birliği RPG ile vuran Kudüs Tugayları, yerleştirdikleri mayınlara çekerek işgalci Siyonistleri araçlarıyla birlikte imha etti.

KAYNAK: HABER7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x